DAVET MEKTUBU

Sayın Meslektaşlarımız,

Sizleri PSORİASİS DERNEĞİ tarafından 26 – 29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Sapanca NG Enjoy Hotel’ de düzenlenecek olan 5. Ulusal Psoriasis Sempozyumu’na davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu sempozyum Türkiye’ de üniversite ve eğitim hastaneleri yanında devlet hastaneleri ve özel kuruluşlarda pratik dermatoloji yapan meslektaşlarımızın Psoriasis ve tedavisi konusunda bilgilerini güncellemek ve geliştirmek amacıyla düzenlenmektedir. Sempozyumda bu kronik, inflamatuvar hastalık tüm yönleriyle konularında deneyimli ulusal ve uluslararası konuşmacılar tarafından katılımcılara aktarılacak, aktif oturumlar, konferanslar düzenlenecek, deneyimlerin geliştirilmesi ve paylaşılması sağlanacaktır. Psoriasis konusunda bilim dünyasındaki yenilik ve gelişmeleri paylaşmak amacıyla çıktığımız bu yolda, meslektaşlarımızın giderek artan talep ve ilgileri ile karşılaşmış olmak en büyük motivasyon kaynağımız olmaktadır.

Düzenleme kurulumuz yine büyük bir özenle bilimsel programımızı hazırlamaktadır. Güncel konular ve konunun uzmanı konuşmacılarla değerli katılımcılarımıza bir bilimsel ziyafet sunabilmek ana hedefimizdir. Bu amaçla bu sempozyumun temasını ‘Psoriasis ve Kutanöz İnflamasyonda Kesişmeler’ olarak belirleyip, Hidradenitis Süpürativa, Atopik Dermatit, Vitiligo ve Alopesi Areata gibi inflamatuvar hastalıkları irdeleyerek, Psoriasis ile aralarındaki muhtemel etyopatogenik ilişkileri değerlendirmeye karar verdik.

Sempozyuma psoriasis konusunda serbest bildiri ile katılacak 10 genç araştırıcıya sempozyuma kayıt ve konaklama desteği sağlanacak ve ayrıca serbest bildiri ve poster ödülleri verilecektir.

Sapanca’nın keyifli atmosferinde 26 - 29 Mayıs 2022 tarihlerinde bir araya gelmek ümidiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Psoriasis Derneği
Sempozyum Düzenleme Kurulu